•  تلفن تماس : 3121 - 041
کنترل تغذیه جهت رسیدن به وزن ایده آل

در آرد اطهر اتفاق افتاد؛

کنترل تغذیه جهت رسیدن به وزن ایده آل

 


دوره آموزشی تغذیه سالم با همکاری شبکه بهداشت شهرستان بناب در کارخانجات آرد اطهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی اطهر، دوره آموزشی تغذیه سالم با مصوب جواد فشنگچی، مدیرعامل گروه صنعتی اطهر و با همکاری فی مابین منابع انسانی کارخانجات آرد اطهر و شبکه بهداست و درمان شهرستان بناب در سالن اجتماعات آرد اطهر به منظور تغذیه سالم و کبد چرب برگزار شد.

در این مراسم نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب با اشاره سلامت بدن گفت: رشد و سلامت بدن با تغذیه سالم ارتباط مستقیم دارد. تغذیه نه‌تنها بر رشد جسمی و ظاهر انسان تأثیر می‌گذارد، بلکه بر نحوه احساس و برداشت ما از محیط، خلق‌وخو و رفتار ما نیز مؤثر است.

دکتر سلیمانی در جمع کارکنان شرکت آرد اطهر افزود: تغذیه کامل و کافی، باعث شادابی و تندرستی می‌شود و اهمیت وجود برخی مواد مغذی برای بدن به ویژه ویتامین‌ها، مواد معدنی و پروتئین‌ها، از هر لحاظ ضروری است.

سلیمانی با بیان تغذیه متعادل و رژیم غذایی گفت: کلیه نیازهای فرد به مواد مغذی را در شرایط مختلف فیزیولوژیکی تأمین می شود؛ یعنی رژیم غذایی هم حاوی مواد غذایی متنوع از تمامی گروه‌های غذایی می باشد و باید به مقدار کافی هم خورده شود.

در پایان این مراسم دکتر سلیمانی با پاسخ به سوالات کارکنان شرکت آرد اطهر در مورد داشتن رژیم غذایی سالم و تنوع غذایی که به روند بهتر عملکرد کبد کمک می کند توصیه‌هایی بین غذای دریافتی و میزان فعالیت بدنی کرد.

قابل ذکر است این دوره آموزشی در تمام شرکت های تابعه اطهر به منظور درمان چاقی به واسطه‌ی تغییر سبک زندگی بصورت ادواری برگزار خواهد شد.

نقش محوری زنان در تحقق اقتصاد خانواده و جامعه