•  تلفن تماس : 3121 - 041
کارخانه آرد اطهر ظرفیت بزرگی برای منطقه است
فرماندار شهرستان بناب با هدف بررسی مشکلات و کمک به رفع موانع تولید به همراه معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری از مجتمع کارخانجات آرد اطهر بازدید و با مدیر عامل آن دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار شهرستان بناب:

کارخانه آرد اطهر ظرفیت بزرگی برای منطقه است

فرماندار شهرستان بناب با هدف بررسی مشکلات و کمک به رفع موانع تولید به همراه معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری از مجتمع کارخانجات آرد اطهر بازدید و با مدیر عامل آن دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی اطهر، شهریار فتحی در بازدید از کارخانه آرد اطهر با اشاره به ظرفیت 600 تن تولید آرد این کارخانه در منطقه و استان، اظهار داشت: کارخانه آرد اطهر توانسته با ایجاد تنوع در محصولات و ظرفیت بالای خود، علاوه بر کمک به تامین مصارف داخلی، صادرات بسیار خوبی را به سایر کشورهای همسایه داشته باشد.

فرماندار شهرستان بناب حمایت از تولیدکنندگان را یکی از مهم‌ترین وظایف دولت عنوان کرد گفت: با توجه به اینکه کشور ما کماکان مورد تحریم‌های دشمنان قرار دارد، قطعاً در کنار این تولیدکننده و تلاشگر شهرستان خواهیم بود و در راستای حل مشکلات این مجتمع تا حد توان کمک خواهیم کرد.

مدیرعامل کارخانه آرد اطهر نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار بناب به جهت بررسی مشکلات این کارخانه گفت: کارخانه آرد اطهر توانسته با تکیه بر پتانسیل های داخلی و توجه به علم روز دنیا، به یکی از تولید‌کنندگان برتر آردهای تخصصی کشور تبدیل شود و محصولات با کیفیتی را تولید نماید.

جواد فشنگچی با تاکید بر اینکه کمک به ایجاد اشتغال جوانان استان تنها آرزوی وی می باشد گفت: این کارخانه دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی است و قطعاً می توانیم با توسعه آن زمینه را برای اشتغال جوانان بیشتری فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: از تمام مسئولان استان و شهرستان انتظار داریم از تمام ظرفیت ها و اختیارات خود در راستای حمایت از تولید کنندگان استفاده کنند چرا که امروز طبق بیانات رهبری جنگ اقتصادی است و تولید کنندگان در خط اول مقدم حضور دارند.

مدیرعامل گروه صنعتی اطهر در پایان ضمن تشریح عملکرد نانوایی‌های زنجیره ای اطهر گفت: در نظر داریم با اخذ مجوزهای کشوری نانوایی های زنجیره ای با برند نان کامل اطهر را در سراسر کشور افتتاح کنیم تا شاهد رشد و اقتصاد بیشتر کشور در حوزه آرد و نان باشیم.

گفتنی است، کارخانه آرد اطهر در زمینه تولید انواع آرد تخصصی از سال 69 تا کنون فعالیت دارد که 120 نفر به صورت مستقیم در این کارخانه مشغول هستند که برای 360 نفر نیز به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد کرده است.

دریافت لوح سپاس جشنواره ملی برگزیدگان زنجیره گندم، آرد و نان
جشنواره تقدیر از برترین های زنجیره گندم، آرد و نان و صنایع تبدیلی