•  تلفن تماس : 3121 - 041
دیدار انجمن فرهنگی ورزشی پیشکسوتان شهرستان مراغه با مدیرعامل گروه صنعتی اطهر
به مناسبت روز جهانی کار و کارگر؛

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر؛

دیدار انجمن فرهنگی ورزشی پیشکسوتان شهرستان مراغه با مدیرعامل گروه صنعتی اطهر

 به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، اعضای انجمن فرهنگی ورزشی پیشکسوتان شهرستان مراغه با مدیرعامل گروه صنعتی اطهر دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی اطهر، در این دیدار اعضای انجمن فرهنگی ورزشی پیشکسوتان شهرستان مراغه با اهدا لوح سپاس و کاپ قهرمانی مسابقات هفته کار و تعاون سال 98 از زحمات چندین سال مدیرعامل گروه صنعتی اطهر در راستای کارآفرینی و تعالی و شکوفایی کارگران تقدیر و تشکر نمود.

مدیرعامل گروه صنعتی اطهر ضمن تشکر و تبریک روز کارگر به آحاد کارگران جامعه خاطرنشان کرد: اگر تلاش کارگران زحمتکش واحدهای تولیدی و صنعتی نباشد کار کشور مختل می‌شود و این کارگران هستند که بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می‌باشند.

گفتنی است؛ مسابقاتی در هفته کار و تعاون به همت انجمن فرهنگی ورزشی شهرستان مراغه بین کارکنان کارخانجات برگزار گردید که در نهایت شرکت آرد اطهر به مربیگری حسن فشنگچی و سرپرستی اسداله آقایی مقام اول را در سال 98 کسب کرد.

در متن لوح سپاس آمده است:

سرور گرامی؛ جناب آقای جواد فشنگچی

با سلام و عرض ادب

مسلما از جمله چهره هایی که در مراغه از یاد و خاطره ها نخواهد، جنابعالی به یمن تلاش های صادقانه در جهت رشد و پویایی ورزش ، کارآفرینی و اشتغالزایی در این خطه فرهنگی و تاریخی هستید، که جامعه پیشکسوتان ورزشی مراغه بر خود وظیفه می‌داند از خدمات شما برادر عزیز تقدیر و برگ سبزی را بعنوان یادبود تقدیم می‌دارد.

به امید موفقیت و توفیقات روزافزون

انجمن فرهنگی ورزشی پیشکسوتان مراغه

تست سریع کرونای بیش از 100 نفر از کارکنان شرکت آرد اطهر انجام شد
تست رپید کرونای شرکت آرد اطهر در راستای طرح شهید قاسم سلیمانی با هماهنگی واحد بهداشت حرفه ای و امور منابع انسانی و اداری این شرکت انجام شد.